ERJ-12SF4421U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12SF4421U
JLCPCB Part #
C4068868
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS