Y16275R00000D9W
MFR.Part #
Y16275R00000D9W
JLCPCB Part #
C4306394
Description
-55℃~+150℃ 500mW 5Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS