CRGH2010J820K
MFR.Part #
CRGH2010J820K
JLCPCB Part #
C2134697
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS