CRGS2010J820K
MFR.Part #
CRGS2010J820K
JLCPCB Part #
C1703744
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS