RQ73C2B47R5BTD
MFR.Part #
RQ73C2B47R5BTD
JLCPCB Part #
C2084375
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS