CRGH2010J6K2
MFR.Part #
CRGH2010J6K2
JLCPCB Part #
C2135066
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS