CRGH2010J1K2
MFR.Part #
CRGH2010J1K2
JLCPCB Part #
C2134814
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS