CRGH2010J680R
MFR.Part #
CRGH2010J680R
JLCPCB Part #
C4104368
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS