CRGH2010J680K
MFR.Part #
CRGH2010J680K
JLCPCB Part #
C4013520
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS