CRGH2010J5K6
MFR.Part #
CRGH2010J5K6
JLCPCB Part #
C2135068
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS