CRGH2010J3K6
MFR.Part #
CRGH2010J3K6
JLCPCB Part #
C2135086
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6kΩ Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS