CRGH2010F215R
MFR.Part #
CRGH2010F215R
JLCPCB Part #
C2145778
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS