CRGH2010J5M6
MFR.Part #
CRGH2010J5M6
JLCPCB Part #
C2134756
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS