CRGH2010J4M3
MFR.Part #
CRGH2010J4M3
JLCPCB Part #
C2134706
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS