CRGH2010J4M7
MFR.Part #
CRGH2010J4M7
JLCPCB Part #
C2134708
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS