CRGH2010J430R
MFR.Part #
CRGH2010J430R
JLCPCB Part #
C2134851
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS