CRGH2010J330R
MFR.Part #
CRGH2010J330R
JLCPCB Part #
C4279813
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS