CRGH2010J130R
MFR.Part #
CRGH2010J130R
JLCPCB Part #
C2135002
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS