CRGH2010J430K
MFR.Part #
CRGH2010J430K
JLCPCB Part #
C2134764
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS