CRGH2010J3R0
MFR.Part #
CRGH2010J3R0
JLCPCB Part #
C3995943
Description
-55℃~+155℃ 1W 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS