3430H2F6K8TE
MFR.Part #
3430H2F6K8TE
JLCPCB Part #
C5892429
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS