Y162740K0000F9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162740K0000F9W
JLCPCB Part #
C4297252
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 40kΩ 500mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS