HV732HRTTE915G
MFR.Part #
HV732HRTTE915G
JLCPCB Part #
C7287319
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS