CRGH2010J2R0
MFR.Part #
CRGH2010J2R0
JLCPCB Part #
C3969799
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS