CRGS0805J150K
MFR.Part #
CRGS0805J150K
JLCPCB Part #
C4120372
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS