CRGH2010J240R
MFR.Part #
CRGH2010J240R
JLCPCB Part #
C2134775
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 240Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS