SMP-R047-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMP-R047-1.0
JLCPCB Part #
C6297063
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 3W 47mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS