CRGH2010J200K
MFR.Part #
CRGH2010J200K
JLCPCB Part #
C6538181
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS