CRGH2512F60K4
MFR.Part #
CRGH2512F60K4
JLCPCB Part #
C1705932
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS