CRGH2010F95K3
MFR.Part #
CRGH2010F95K3
JLCPCB Part #
C4245304
Description
-55℃~+155℃ 1W 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS