ERJ-12SF4320U
MFR.Part #
ERJ-12SF4320U
JLCPCB Part #
C20019885
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS