Y162742K2400T0W
MFR.Part #
Y162742K2400T0W
JLCPCB Part #
C4056680
Description
-55℃~+150℃ 42.24kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount