HSC25027RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC25027RJ
JLCPCB Part #
C6571515
Package
Plugin
Description
250W 27Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS