CRGH2010F825K
MFR.Part #
CRGH2010F825K
JLCPCB Part #
C2147080
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS