CRGH2010F887R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F887R
JLCPCB Part #
C2146199
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS