CRGH2010F6K98
MFR.Part #
CRGH2010F6K98
JLCPCB Part #
C2146425
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS