CRGH2010F6K34
MFR.Part #
CRGH2010F6K34
JLCPCB Part #
C2145920
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS