CRGH2010F432K
MFR.Part #
CRGH2010F432K
JLCPCB Part #
C2148316
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS