CRGH2010F412K
MFR.Part #
CRGH2010F412K
JLCPCB Part #
C2148194
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS