CRGH2010F37K4
MFR.Part #
CRGH2010F37K4
JLCPCB Part #
C2145524
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS