CRGCQ0603J100K
MFR.Part #
CRGCQ0603J100K
JLCPCB Part #
C3961084
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS