SR73W2HTTE6R8J
MFR.Part #
SR73W2HTTE6R8J
JLCPCB Part #
C2600709
Description
-55℃~+150℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS