CRGH2010F36K5
MFR.Part #
CRGH2010F36K5
JLCPCB Part #
C2145545
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS