CRGH2010F365K
MFR.Part #
CRGH2010F365K
JLCPCB Part #
C4094007
Description
-55℃~+155℃ 1W 365kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS