CRGH2010F3K65
MFR.Part #
CRGH2010F3K65
JLCPCB Part #
C4285379
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS