CRGH2010F30K9
MFR.Part #
CRGH2010F30K9
JLCPCB Part #
C2145401
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS