RP73D2A7R68BTDF
MFR.Part #
RP73D2A7R68BTDF
JLCPCB Part #
C1722121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS