AC2010FK-7W2K7L
MFR.Part #
AC2010FK-7W2K7L
JLCPCB Part #
C5576651
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS