CRGH2010F2K32
MFR.Part #
CRGH2010F2K32
JLCPCB Part #
C2145758
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.32kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS