RU73X1J14KLTDF
MFR.Part #
RU73X1J14KLTDF
JLCPCB Part #
C3952072
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS